İletişim (Fiyat İsteyin)

Hakkımda

Merhaba, ben Murat ÇELEBİ. 1997 yılında Bursa’da doğdum. İlkokuldan beri bilişim teknolojileri ile yakından ilgiliyim. Teknik lise bilişim teknolojileri bölümünde okudum. Daha sonra Atatürk Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okudum. Üniversite yıllarım boyunca web teknolojileri üzerine ilgilendim. Harçlığımı çıkarmak için irili ufaklı web siteleri ve küçük web projeleri yaptım.

2020 yılında lisans öğreniminden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesinde aynı alanda yüksek lisans öğrenimine başladım.

Bu blogda sizlere aklıma gelen konular hakkında karalamalar yapacağım. Eğitimim boyunca öğrendiğim yeni bilgileri sizlerin hizmetine sunacağım. Umarım okuyanlara bir yararım dokunur.

NELER YAPIYORUM?

Freelance olarak kurumsal ve özel müşterilerime bazı hizmetler vermekteyim. Ayrıca danışmanlık veriyorum, blog karalıyorum. Veri ve bilgi güvenliği alanında kendimi geliştirmek için çabalıyorum.

Web Sitesi

Ağırlıklı olarak WordPress tabanlı Kurumsal Web Sitesi yapıyorum. Şirketlerin ve kişilerin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş web siteleri inşaa etmeye çalışıyorum. Gerekli ayarlamalar ve optimizasyonları yapıp kullanıma hazır hale getirdikten sonra müşterilere teslim ediyorum. Daha sonra ücretsiz ve ücretli şekillerde destek vermeye devam ediyorum.

Seo

Seo hizmeti verdiğim müşterilerime detaylı destek sağlamaya çalışıyorum. Bazı müşterilerime sadece iç seo hizmeti veriyorum bazılarına ise iç seo ve dış seo hizmeti vermekteyim. Backlink, arayüz hata onarımı, site hızı optimizasyonu, cache ayarları, güvenlik ayarları gibi hizmetleri de sağlamaktayım.

Kurumsal Mail

Eğer aktif bir mail kullanıcıysanız zaman zaman maillerinizde sunucu hataları, yavaşlık gibi sorunlar yaşamış olmalısınız. İşte bu durumda imdadınıza Kurumsal Mail yetişiyor. Maillerinizin barındığı sunucuyu web sitenizden ayıp ayrı bir sunucuya taşıyarak yüksek mail trafiğinizi daha rahat yönetmeniz mümkün hale geliyor.

Kurumsal mail hosting/sunucu ayarlamaları yapmaktayım. Ayrıca G Suite ve Office 365 desteği de sağlamaktayım.

YBS Ders Notları

4 yıl boyunca tuttuğum notları ve edindiğim YBS tecrübelerini zaman zaman burada paylaşacağım. Son yıllarda eşit ağırlık öğrencilerinin gözdesi haline gelen bu bölümü daha çok kişiye duyurmaya çalışacağım. Bu blogun aynı zamanda Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencilerine bir rehber niteliği kazanmasını hedefliyorum. Siz de aklınıza takılan soruları aşağıdaki mail adresinden bana sorabilirsiniz.

İletişim : Murat Çelebi İletişim

Sitedeki bazı ikonları freepik sitesinden aldım. Teşekkürler

Başa dön